Volné pracovní místo  Hlavní účetní - Polička

Lokalita Polička a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, výrobce společenských her a puzzlí, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:

  • účetní agenda dle ČÚS v souvislosti s firemními předpisy
  • zodpovědnost za vedení účetnictví, měsíční a roční závěrky
  • spolupráce a metodické vedení ostatních oddělení ve firmě včetně aktualizace a tvorby vnitřních směrnic
  • příprava podkladů a spolupráce s auditory, daňovým poradcem, finančním úřadem

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici hlavní účetní
  • dobrou znalost práce s Excelem
  • dobrou orientaci v platné účetní a daňové legislativě (daň z příjmu, DPH)
  • základní znalost principů konsolidace
  • logické a „účetní“ myšlení, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost zejména v plnění termínů, schopnost operativního řešení problému
  • znalost angličtiny, případně němčiny výhodou
  • znalost SAPu výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu výhodou
  • znalost problematiky investičních pobídek výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP, plný úvazek
  • bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti
  • možnost občasné práce z domova (po zapracování)
  • až 5 volných dnů nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce
  • slevy na firemní výrobky
  • místo výkonu práce: Polička
  • nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Požadujeme

Angličtina - Mírně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.